Rekonštrukcia lisovacieho zariadenia a výroba tlakovej nádoby

Rekonštrukcia lisovacieho zariadenia a výroba tlakovej nádoby pre kompletizáciu vstrekolisu, ktorý vstrekuje roztavený vosk do formy

CARBOPRAX a.s.

Spoločnosti CARBOPRAX a.s. sme poskytli analýzu a návrh riešenia, ktorý sa týkal technických problémov spojených s procesom výroby. Po tom, ako bol návrh prijatý, sme uskutočnili rekonštrukciu lisovacieho zariadenia a vyrobili tlakovú nádobu pre kompletizáciu vstrekolisu, ktorý vstrekuje roztavený vosk do formy pre výrobu polotovarov metódou strateného jadra.

Riadiace zariadenia

Lisovacie zariadenie aj tlaková nádoba sú ovládané riadiacim systémom, ktorý monitoruje chod zariadenia pomocou rozličných snímačov. Ovláda hydrauliku. Reguluje teplotu v ohrevných platniach lisu a ohrevných zónach tlakovej nádoby.

Dotykové panely

Pomocou dotykových operátorských panelov môže obsluha meniť niektoré prevádzkové veličiny, napríklad  teplotu ohrevu, dĺžku tlakovania vosku do formy a iné.

Dodržanie noriem

Súčasťou našej dodávky bolo aj riešenie BOZP a dodržanie všetkých platných noriem, týkajúcich sa strojnej aj elektrickej časti dodávky, kde sme spolupracovali s Technickou inšpekciou.

P_dole_-_Rekontrukcia_lisovacieho_zariadenia_a_vroba_tlakovej_ndoby.jpg
Edit Page

Pôsobíme v oblasti elektro, MaR (merania a regulácie), ako aj v oblasti ASRTP (automatizovaných systémov riadenia technologických procesov). Poskytujeme komplexné služby od návrhu riešenia, cez realizáciu až po servis.

Kontaktné údaje

Pri šajbách 1

831 06 Bratislava

E-Mail: aplik@aplik.sk

Tel.: +421 2 4488 0533

Fakturačné údaje

IČO: 35 787 775 (OR SR)

DIČ: 2020201799

IČ DPH: SK2020201799