Energetika

Nastavením energetiky vo vašej spoločnosti ušetríte veľké množstvo finančných prostriedkov. Vyhnete sa pokutám. Budete mať istotu že všetko funguje tak, ako má
energetika_prvy_modul-min.jpg
Chcete nastaviť vašu čističku odpadových vôd tak, aby fungovala s maximálnou efektivitou? Sme tu práve preto. Nejde tu iba o klasický systém nastavenia vpúšťania a vypúšťania vody. Postaráme sa aj o individuálne prispôsobenie, ako napríklad dávkovanie kyslíku do odpadu, aby sa všetko čistilo ešte ľahšie. Nájdeme cestu, vďaka ktorej zvýšite efektivitu a znížite náklady.
Firmy, ktoré sú klasifikované ako veľkovýrobné, majú od elektrární stanovený 15 minútový limit, počas ktorého nesmú prekročiť daný odber elektriny. Náš software sa stará o to, aby ste počas tohto intervalu neprekročili stanovené množstvo a aby ste sa vyhli zbytočnej pokute. Takto ušetríte ešte viac peňazí, pretože sa vyhnete byrokratickým možnostiam elektrární ako zarobiť.
Čerpacia stanica je sofistikovaný a množstvom súčastí prepojený celok. Aby to všetko spolu perfektne fungovalo, je potrebné, aby všetko riadil kvalitne naprogramovaný software. Nečistoty sú v prípade čerpacích staníc (tak ako aj v princípe bežnej kanalizácie hnané tlakom a nie spádom. Systém je preto potrebné nastaviť tak, aby fungoval maximálne efektívne a rýchlo.

Navrhneme vám riešenie

Kontaktujte nás a my vám poradíme a navrhneme nové riešenie aktuálneho systému

Ušetríte peniaze

Správnym nastavením energetiky vo firme ušetríte peniaze.

Inteligentné systémy

Vaše prístroje získajú umelú inteligenciu a energiu si budú dávkovať samé.

Poradenstvo

Radi vám poradíme v každej oblasti, ktorá sa týka energetiky.

Skúsenosti

Na vašich riešeniach budeme pracovať my – odborníci s niekoľkoročnými skúsenosťami.

Neprekročíte limit

Vďaka nášmu softwaru už nebudete platiť pokuty za prekročenie odberu 100 kW za 15 minút.

Konkurencia

Získajte konkurenčný náskok čo najskôr a porazte konkurenciu.
Edit Page

Pôsobíme v oblasti elektro, MaR (merania a regulácie), ako aj v oblasti ASRTP (automatizovaných systémov riadenia technologických procesov). Poskytujeme komplexné služby od návrhu riešenia, cez realizáciu až po servis.

Kontaktné údaje

Pri šajbách 1

831 06 Bratislava

E-Mail: aplik@aplik.sk

Tel.: +421 2 4488 0533

Fakturačné údaje

IČO: 35 787 775 (OR SR)

DIČ: 2020201799

IČ DPH: SK2020201799