Vodárenstvo

Jednou z najvýznamnejších oblastí v ktorých pôsobíme je oblasť vodárenstva. Naša spoločnosť dodáva a inštaluje plnoautomatizované riadiace a monitorovacie systémy pre všetky typy vodárenských technologických objektov.

vodarenstvo_prvy_modul_vodarenstvo-min.jpg
Chcete nastaviť vašu čističku odpadových vôd tak, aby fungovala s maximálnou efektivitou? Sme tu práve preto. Nejde tu iba o klasický systém nastavenia vpúšťania a vypúšťania vody. Postaráme sa aj o individuálne prispôsobenie, ako napríklad dávkovanie kyslíku do odpadu, aby sa všetko čistilo ešte ľahšie. Nájdeme cestu, vďaka ktorej zvýšite efektivitu a znížite náklady.
Firmy, ktoré sú klasifikované ako veľkovýrobné, majú od elektrární stanovený 15 minútový limit, počas ktorého nesmú prekročiť daný odber elektriny. Náš software sa stará o to, aby ste počas tohto intervalu neprekročili stanovené množstvo a aby ste sa vyhli zbytočnej pokute. Takto ušetríte ešte viac peňazí, pretože sa vyhnete byrokratickým možnostiam elektrární ako zarobiť.
Čerpacia stanica je sofistikovaný a množstvom súčastí prepojený celok. Aby to všetko spolu perfektne fungovalo, je potrebné, aby všetko riadil kvalitne naprogramovaný software. Nečistoty sú v prípade čerpacích staníc (tak ako aj v princípe bežnej kanalizácie hnané tlakom a nie spádom. Systém je preto potrebné nastaviť tak, aby fungoval maximálne efektívne a rýchlo.

Navrhneme vám riešenie

Kontaktujte nás a my vám poradíme a navrhneme nové riešenie aktuálneho systému

Full servis

Software pre optimalizáciu riadenia čističiek odpadových vôd (O2, NH4, NO3).

Dostupnosť

Všetky naše nastavenia prebiehajú výhradne na softwarovej úrovni.

Rýchlosť

Každý náš projekt sa robí na mieru. Vďaka tomu pracujeme efektívne a rýchlo.

Ušetríte

Efektívnym nastavením všetkých procesov ušetríte značné finančné prostriedky.

Skúsenosti

V brandži sme už veľa rokov a všetky procesy poznáme.

Prístup

Každý klient má zaručenú individualitu a na mieru robené programovanie.
Edit Page

Pôsobíme v oblasti elektro, MaR (merania a regulácie), ako aj v oblasti ASRTP (automatizovaných systémov riadenia technologických procesov). Poskytujeme komplexné služby od návrhu riešenia, cez realizáciu až po servis.

Kontaktné údaje

Pri šajbách 1

831 06 Bratislava

E-Mail: aplik@aplik.sk

Tel.: +421 2 4488 0533

Fakturačné údaje

IČO: 35 787 775 (OR SR)

DIČ: 2020201799

IČ DPH: SK2020201799